Zebranie sprawozdawcze GKS Rzgów za rok 2023

W dniu 22 marca br. w Restauracji „Kameralna” w Sławsku odbyło się Zebranie Sprawozdawcze członków Gminnego Klubu Sportowego Rzgów. W zebraniu wzięli udział zawodnicy sekcji ORLIK, ŻAK, MŁODZIK, SENIOR, OLDBOY GKS-u Rzgów, działacze klubu a także partnerzy, sponsorzy, rodzice najmłodszych piłkarzy. Władze samorządowe Gminy Rzgów reprezentował Wójt Gminy Grzegorz Matuszak. Podczas zebrania Prezes Robert Frąckowiak przedstawił sprawozdanie z działalności GKS Rzgów za rok 2023. Sekretarz Michał Rek podsumował rozgrywki rundy jesiennej B-Klasy 2023/2024. Sprawozdanie finansowe za rok 2023 przedstawił Skarbnik Kazimierz Mrówczyński. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stanisław Ostrowski. Następnie jednogłośnie udzielono absolutorium Zarządowi GKS-u za okres sprawozdawczy. Zarząd klubu przyznał także specjalną nagrodę w postaci statuetki oraz bonu o wartości 150zł na sprzęt sportowy Piotrowi Kałużnemu za wyróżniające osiągnięcia sportowe. Wszyscy zawodnicy sekcji dziecięcych otrzymali z rąk członków Zarządu GKS Rzgów pamiątkowe medale i dyplomy za aktywny udział w zajęciach sportowych. Wręczono także pamiątkowe statuetki partnerom i sponsorom klubu. Podczas zebrania przedstawiono plan działalności oraz główne cele na rok 2024 ze szczególnym uwzględnieniem dalszej modernizacji Stadionu Gminnego w Rzgowie. Poczyniono również starania o dotacje dla klubu z programów zewnętrznych oraz pozyskanie nowych sponsorów. Po wyczerpaniu programu zebranie zakończono uroczystą kolacją przygotowaną przez zarząd klubu.

Wiadomości (utwórz nową)