IV Memoriał im. Artura Stasiaka za nami!

Dnia 9 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się IV Piłkarski Memoriał im. Artura Stasiaka. Organizatorem turnieju był GKS Rzgów. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn: GKS Rzgów, GKS Rzgów Oldboys, EX GKS Rzgów, FC Grabienice, LZS Warta Sławsk oraz Arko Team Zagórów. W turnieju nie był ważny wynik, a upamiętnienie tragicznie zmarłego sponsora klubu Artura Stasiaka. Na trybunach Hali Sportowej w Rzgowie zasiedli członkowie rodziny ś.p. Artura, przyjaciele oraz sympatycy klubu z terenu całej gminy i nie tylko. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Na wszystkich czekał też poczęstunek przygotowany przez zarząd klubu i sponsorów. Serdeczne podziękowania dla Piekarni Rzgów, Piekarni Zagórów oraz Baru „Magdalenka” w Golinie za przygotowane pieczywo i grochówkę!

Wiadomości (utwórz nową)